Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace PC2 | učebna výpočetní techniky
Choose teacher. . .
Baláž Martin Balážová Jarmila Bartošková Ivana Bauerová Eva Bednaříková Renata Bodnar Nataliya Borusíková Radka Broklová Jana Burešová Ivana Buršová Ivana Chromá Adéla Číhalová Kristýna Dohnalová Veronika Doležalová Hana Dostálková Vlasta Ferdová Jana Frydrychovská Anna Gejdošová Monika Habartová Martina Hájková Renata Haničincová Monika Hatláková Martina Hlavičková Romana Hubáčková Blanka Hulcká Jana Hynčicová Lenka Jurčičková Kateřina Kalousová Renata Kamrlová Zdeňka Karafiátová Vendula Kardosová Jitka Kašná Veronika Klapilová Adéla Klimešová Iva Kočicová Iveta Kolaříková Eva Koníčková Barbora Krystková Bohdana Kučová Jaroslava Kusáková Veronika Machová Barbora Macková Alena Magdálková Petra Malinová Lenka Malinová Pavlína Maňásková Dana Matůšová Petra Matyášová Milana Mimránková Alena Mlčúchová Věra Motyčka Martin Moučková Marta Nožičková Dana Oharková Foltýnová Miroslava Pěchulová Ivana Pientok Ludmila Podhrázká Lýdie Polášek Jan Popelková Petra Ptáčková Vlasta Pýchová Simona Ringová Kamila Šimková Aneta Šimůnková Šárka Šípková Karolína Siváková Veronika Škrabalová Michaela Slančíková Jana Slavík Pavel Slavíková Šárka Snopek Radim Sošková Tamara Šťastná Renata Stodůlka Štěpán Tománková Šárka Tomíková Renata Trnčáková Jitka Turčin Pavel Tylová Barbora Tyml Radek Uhrová Leona Ulrichová Gabriela Valíčková Viera Vaňková Renata Zábranská Lenka Zábranský Jan Zacharová Renata Zpěvák Milan
0
7:00 - 7:35
1
7:55 - 8:40
2
8:50 - 9:35
3
9:45 - 10:30
4
10:40 - 11:25
5
11:45 - 12:30
6
12:45 - 13:30
7
13:35 - 14:20
8
14:25 - 15:10
9
15:15 - 16:00
Mon 15/4
7.A Aj2
PC2
Infp
Siv
8.D Aj1
PC2
Infp
Vv
6.B Aj1
PC2
Infp
Siv
8.A Pg
8.B Pg
8.C Pg
8.E Pg
PC2
Gr
Vv,Vv,Vv,Vv
Tue 16/4
9.D Pyth
PC2
Prog
Vv
6.D Aj2
PC2
Infp
Vv
6.D Aj1
PC2
Infp
Vv
7.B Aj2
PC2
Aj
Tr
7.B Aj1
PC2
Infp
Tr
Wed 17/4
9.A Rj
PC2
Rj
Ko
8.E Rj
PC2
Rj
Ko
9.A celá
PC2
Z
Šm
9.D Aj1
PC2
Infp
Sl
9.D Aj2
PC2
Infp
Sl
Thu 18/4
8.B Aj1
PC2
Infp
8.C Aj2
PC2
Infp
Kh
6.B Aj2
PC2
Infp
Vv
6.D Aj2
PC2
Infp
Vv
6.A Aj2
PC2
Infp
Vv
Fri 19/4
8.E Aj2
PC2
Infp
Siv
8.E Aj1
PC2
Infp
Siv
8.D Pyth
PC2
Prog
Vv
7.C Aj2
PC2
Infp
Siv
6.C Aj2
PC2
Infp
Siv
Powered by