Events 9/1/2022 - 9/30/2022

  • 1/9
    Thursday
  • 2/9
    Friday
  • 3/9
    Saturday
  • 4/9
    Sunday
  • 5/9
    Monday
    Poznáváme Staré Město
    07:55 - 12:30
    Třídní schůzky 6. ročník
    16:00 - 17:00
  • 6/9
    Tuesday
  • 7/9
    Wednesday
  • 8/9
    Thursday
    Třídní schůzky - 1. ročník
    16:00 - 17:30
  • 9/9
    Friday
    Olympijský den
    07:55 - 11:25 7:55 - cvičná evakuace školy II. stupeň 6.-7. třídy 1.-4. vyučovací hodina
    Civičná evakuace I. stupeň
    08:30
    Olympijský den
    08:50 - 11:25
    Olympijský den
    09:45 - 13:30 7:55 - cvičná evakuace školy II. stupeň 8.-9. třídy 3.-6. vyučovací hodina
  • 10/9
    Saturday
  • 11/9
    Sunday
  • 12/9
    Monday
    Adaptační pobyt
    Dopravní hřiště
    Pedagogická rada II. stupeň
    15:00 - 16:00 učebna 9.A
  • 13/9
    Tuesday
    Adaptační pobyt
    Dopravní hřiště
  • 14/9
    Wednesday
    Adaptační pobyt
    Dopravní hřiště
  • 15/9
    Thursday
    Adaptační pobyt
    Dopravní hřiště
    Památník Velké Moravy - odborná exkurze
    07:55 - 09:35
  • 16/9
    Friday
  • 17/9
    Saturday
  • 18/9
    Sunday
  • 19/9
    Monday
    Škola v přírodě
    Adaptační pobyt
  • 20/9
    Tuesday
    Škola v přírodě
    Živá voda - odborná exkurze Modrá
    Adaptační pobyt
    Památník Velké Moravy - odborná exkurze
    10:40 - 12:30
    Schůzka MAS
    15:00
    Třídní schůzky - 2.,3.,4. ročník.
    16:00 - 17:30
  • 21/9
    Wednesday
    Aktiv ředitelů ZŠ
    Škola v přírodě
    Adaptační pobyt
    Okresní kolo florbalového turnaje
    Živá voda - odborná exkurze Modrá
    Olympijský den
    08:50 - 13:30
  • 22/9
    Thursday
    Aktiv ředitelů ZŠ
    Živá voda - odborná exkurze Modrá
    Adaptační pobyt
    Škola v přírodě
    Filmové představení - Cesta do Tvojzemí.
    07:55 - 10:30
    Památník Velké Moravy - odborná exkurze
    11:45 - 13:30
  • 23/9
    Friday
    Škola v přírodě
    Olympjský den - 1.ročník
    07:55 - 11:25
    Atletický čtyřboj - UH
    07:55 - 13:30
  • 24/9
    Saturday
  • 25/9
    Sunday
  • 26/9
    Monday
    Památník Velké Moravy - odborná exkurze
    11:45 - 13:30
    Pedagogická rada II. stupeň
    15:00 - 16:00 učebna 9.A
  • 27/9
    Tuesday
    Veselé zoubky - 1.ročník
    07:55 - 11:25
    Přespolní běh - okresní kolo, Uherský Ostroh
    07:55 - 13:30
    Památník Velké Moravy - odborná exkurze
    11:45 - 13:30
  • 28/9
    Wednesday
  • 29/9
    Thursday
    Adaptační pobyt
    Školská softbalová liga
  • 30/9
    Friday
    Adaptační pobyt

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"