Events 6/1/2022 - 6/30/2022

  • 1/6
    Wednesday
    školní výlet - Pálava, Dolní Věstonice
    školní výlet - Brno
    Škola v přírodě - 3.B,D
    školní výlet - Beskydy, Rožnov pod Radhoštěm
    školní výlet - Rožnov pod Radhoštěm
    PAT a MAT - Klubko
    07:55 - 10:30
    PAT a MAT - Klubko
    09:45 - 11:25
  • 2/6
    Thursday
    školní výlet - Pálava, Dolní Věstonice
    Škola v přírodě - 3.B,D
    školní výlet - Beskydy, Rožnov pod Radhoštěm
    Evropský den - videokonference s německými žáky v anglickém jazyce
    09:45 - 11:25
    Ocenění nejlepších žáků ve Zlínském kraji
    13:00 - 14:00 Baťova vila - Zlín
  • 3/6
    Friday
    školní výlet - Uherské Hradiště a okolí
    školní výlet - Zlín
    školní výlet - Hodonín
    školní výlet - Brno
    Škola v přírodě - 3.B,D
    školní výlet - Beskydy, Rožnov pod Radhoštěm
    PAT a MAT
    07:55 - 09:35
    PAT a MAT
    09:45 - 11:25
  • 4/6
    Saturday
  • 5/6
    Sunday
  • 6/6
    Monday
    školní výlet - Brno 7.A
    Škola v přírodě - 3. A, C
    školní výlet - Zlín
    Pedagogická rada II. stupně
    14:45 - 15:15 učebna 8.A
  • 7/6
    Tuesday
    školní výlet - Brno 7.D
    školní výlet - Rožnov pod Radhoštěm
    Výlet - ZOO Hodonín - 2. A, C
    Vida - Brno
    Škola v přírodě - 3. A, C
    Návštěva knihovny
    07:55 - 09:35
    Návštěva knihovny
    09:45 - 11:25
  • 8/6
    Wednesday
    Malá kopaná - turnaj v Uherském Hradišti
    Výlet - Milotice
    Škola v přírodě - 3. A, C
    Návštěva knihovny
    07:55 - 09:35
    Návštěva knihovny
    09:45 - 11:25
  • 9/6
    Thursday
    Škola v přírodě - 3. A, C
    školní výlet - Pálava
    školní výlet - Mikulov
  • 10/6
    Friday
    školní výlet - Uherské Hradiště
    Škola v přírodě - 3. A, C
    školní výlet - Pálava
    Výlet - Milotice
    školní výlet - Mikulov
  • 11/6
    Saturday
  • 12/6
    Sunday
  • 13/6
    Monday
    Projektový týden s Cirkusem Happy Kids pro žáky I. stupně
    "Píšu povídky, píšu básně" a" Ex-libris" - ocenění žáků
    Reduta Uherské Hradiště
  • 14/6
    Tuesday
    Projektový týden s Cirkusem Happy Kids pro žáky I. stupně
  • 15/6
    Wednesday
    Projektový týden s Cirkusem Happy Kids pro žáky I. stupně
    Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků.
    Jak pomáhá ombudsman dětem
    Brno
    Atletické závody - Uh. Brod
    07:55 - 15:10
  • 16/6
    Thursday
    Dukovany - fyzikální exkurze
    Projektový týden s Cirkusem Happy Kids pro žáky I. stupně
  • 17/6
    Friday
    Projektový týden s Cirkusem Happy Kids pro žáky I. stupně
    VIDA Brno - odborná exkurze
    8.D a 9.D
  • 18/6
    Saturday
  • 19/6
    Sunday
  • 20/6
    Monday
  • 21/6
    Tuesday
    Pasování na čtenáře.
    1.ročník
    Pedagogická rada II. stupeň
    14:00 učebna 8.A
  • 22/6
    Wednesday
    Klasifikační porada
    14:00 Jídelna II. stupně
  • 23/6
    Thursday
    Výlet za odměnu - Pálava, Aqualand Moravia
    Schůzky s vyučujícími 5. ročníku
    14:00 učebna 8.A
  • 24/6
    Friday
    Exkurze Zlín - Muzeum obuvi - 5. ročník
  • 25/6
    Saturday
  • 26/6
    Sunday
  • 27/6
    Monday
    Návštěva II. stupně - žáci ze ZŠ Jalubí
    08:00 - 09:45 Projektové dopoledne
    Návštěva II. stupně - žáci ze ZŠ Nedakonice
    08:00 - 09:45 projektové dopoledne
    Návštěva II. stupně - žáci ze ZŠ Zlechov
    08:45 - 09:45 projektové dopoledne
    Návštěva II. stupně - žáci ze ZŠ Staré Město
    09:45 - 12:30 projektové dopoledne
  • 28/6
    Tuesday
  • 29/6
    Wednesday
    Slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku - 9.AB
    15:00 - 16:30 SKC Staré Město
    Slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku - 9.CD
    16:30 - 18:00
  • 30/6
    Thursday
    Vydávání vysvědčení

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"